Priestory na prenájom

Koncertná sála
Foyer
Salónik
Malá sála
Foyer pred Malou sálou
V koncertnej sále Domu umenia sa pravidelne konajú symfonické a komorné koncerty Štátnej filharmónie Košice. Priestor s historickým nádychom a výnimočnou akustikou sa však hodí nielen pre klasickú hudbu, ale aj na koncerty súčasnej muziky akéhokoľvek štýlu. Akustika prospieva aj divadelným predstaveniam, hovorenému slovu a rôznym druhom šou. Koncertná sála je vyhľadávaným miestom na nahrávanie CD albumov. Do hľadiska je možné usadiť až 700 návštevníkov. Pódium dobre poslúži aj na veľké viactriedne stužkové slávnosti. Súčasťou koncertnej sály sú dve koncertné krídla a trojmanuálový organ.
Veľkolepý priestor s tanečným parketom, ktorý sa nachádza na prízemí a na prvom podlaží v prednej časti Domu umenia, láka na rôzne druhy spoločenských podujatí: svadby, stužkové slávnosti, imatrikulácie, plesy a večierky. Kapacitne foyer pojme až 320 návštevníkov. Priestor je možné prepojiť so salónikom. Súčasťou foyer na prízemí je i bar.
Ak hľadáte malý, útulný priestor s príjemnou atmosférou, nájdete ho v salóniku Domu umenia. Je ideálnym miestom na prednášky, menšie posedenia, oslavy a vernisáže. Nachádza sa na prvom podlaží a je určený pre 60 návštevníkov.
Na druhom podlaží Domu umenia sa nachádza Malá sála. Jej neoddeliteľnou súčasťou je i priestranný balkón. Balkón ako exteriérový priestor láka na rozhovory na čerstvom vzduchu a ponúka pohľad na mesto z nepoznanej perspektívy. Malá sála sa kapacitne hodí pre 100 návštevníkov. Jej súčasťou je malé pódium a hľadisko, ktoré nemá pevné sedenie, takže sa dá využiť aj ako tanečný parket. Malá sála je ideálna pre komorné koncerty, tanečné podujatia a menšie svadby.
Vyhľadávaným miestom na oslavy, posedenia alebo bankety je foyer pred Malou sálou. Môže sa využiť samostatne alebo sa prepojí s Malou sálou s balkónom. Kapacitne obsiahne až 100 hostí.
Pôdorysy na stiahnutie

Obsadenosť našich priestorov

V prípade záujmu o usporiadanie podujatia v našich priestoroch prosím vyplňte priložený formulár, alebo nás kontaktuje priamo cez mail, alebo telefonicky 
PUSŠPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Voľné
Predrezervované
Rezervované
Rezervácia
+421 918 802 109
martin.dusicka@sfk.sk